Yasal Uyarı

Sitemiz içerisinde Türkçe e-Kitap ve Dergileri barındıran, özellikle mobil cihazların yoğunlamasıyla gün geçtikçe artan ihtiyacı karşılamak amacıyla kurulmuştur. Sitemiz e-Kitap ve e-Dergiler için bir arama motoru işlevi görmekte olup linkleri verilen hiçbir kaynağı sunucularında barındırmaz.

Hedefimiz e-Kitaplar için pdf ve ePub, e-Dergiler içinse pdf formatında yayınları sunmaktır. Sitemizde ki içeriğe tüm kullanıcılar üyelik gerektirmeden ulaşabilirler. Amacımız kullanıcıların içeriklere kolay ve hızlı bir biçimde ulaşması ve toplu bir kitap arşivine sahip olmasıdır. Site olarak beklentimiz beğeni ya da eleştirilerinizi yorum yaparak belirtmeniz, daha çok insana ulaşabilmemiz için de sitemizi sevdiklerinizle paylaşmanızdır. Tüm ziyaretçilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Yasal Uyarı (indirmeden mutlaka okuyun)
Sitemizdeki linkleri yayınlanan eKitaplar tanıtım amaçlıdır. Sitemizde bulunan linklerin tamamı kopya olup, linklerin site ve host sahibiyle ilişkisi bulunmamaktadır.

Sitemizin amacı sadece kitaplar hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giden kitapları satın almanızdır. İlgili yayınevleri ya da yazarlar tarafından yapılacak itirazlar değerlendirilecek; gereğinde sözkonusu kitapların linkleri sitemizden çıkarılacaktır. Sitemiz vasıtasıyla indirilecek e-kitaplar, herhangi bir nedenle yazılı hale getirilemez ve ticari amaçla kullanılamaz. Aksi takdirde doğabilecek her türlü yasal sorumluluktan ebabilkutuphanesi.blogspot.com.tr sitesi sorumlu tutulamaz.

Sitemiz telif haklarına saygılıdır. Siemizde bulunan dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır ve site bünyesinde telif hakkı olan hiçbir dosya bulunmamaktadır.

Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da internetten şipariş yolu ile almanızı rica ederiz.

Sitemizin linkleri yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden e-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreyle kullanabilirsiniz.
Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi şahıs veya şirketin sitemize mail atması halinde, istek üzerine ilgili linkler kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır. Sitemizi kullanan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Tüm e-Kitaplar, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ilgili maddesine istinaden, kitapseverlerin veya engellilerin faydalanabilmeleri amacıyla ekran okuyucu, ses sentezleyici program, konuşan "Braille Not Speak", kabartma ekran ve benzeri yardımcı araçlara uyumlu olacak şekilde, "pdf" formatında sadece görme engelliler için paylaşılmaktadır. Tümüyle ücretsiz olan e-kitaplar, "Engelli-engelsiz elele" düşüncesiyle, hiçbir ticari amaç gözetilmeksizin, tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak, görme engelli veya engelsiz kitap sevenlerin istifadesine sunulmaktadır.
Bu e-kitaplar hiçbirşekilde ticari amaçla veya kanuna aykırı olarak kullanılamaz, kullandırılamaz. Aksi kullanımdan doğabilecek tüm yasal sorumluluklar kullanana aittir. Paylaşım amacımız asla eser sahiplerine zarar vermek değildir. Bu Platformda sadece sunucu görevi görüp, Dijital mecrada var olan bir Kaynağın Ücretsiz paylaşımı yapılmaktadır.
Bu maddeleri okuyup e-kitap linklerini tıklayan herkes bu anlaşmayı kabul etmiş sayılır.

+ yorum + 1 yorum

15 Haziran 2017 15:52

Ilgili Makama Duyurulur!

Sitenizde Aziz Nesin e-kitaplarının izinsiz ve lisanssız olarak yayınlandığını tespit etmiş bulunuyoruz. Yazarın tüm eserlerinin her türlü telif hakkı Nesin Yayıncılık A.Ş.'ye ait olup, bu kitaplar ve tanıtımları 30.06.2017 tarihine dek tarafınızca yayından kaldırılmadığı takdirde hakkınızda yasal işlem başlatacağımızı bildiririz.

Nesin Yayıncılık A. Ş.
PH: +9 0212 291 49 89
Fax:+9 0212 234 17 77
İletişim için: duyuru@nesinyayinevi.com

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. e-Babil Kütüphanesi - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger