e-Babil Kütüphanesi Kitap Nasıl İndirilir (Videolu Anlatım)

Merhaba arkadaşlar... Kitap indirmede zorluk yaşayanlar için bir video hazırladım. Umarım işe yarar. Gelen sorulara da cevap olabilir diye düşünüyorum. Unutmadan söyleyeyim e-Babil Kütüphanesinde sahte, spam, farklı sitelere yönlendirme hileleri yoktur. Sitedeki yayını açtığınızda PDF indir ve ePUB indir linklerini görüyorsanız o kitap mutlaka var demektir. Zaten kitap yoksa TANITIM AMAÇLI veya KİTAP KALDIRILDI yazar. Olmayan kitaplar için sahte yönlendirmelere tıklama yapmanız istenmez. Herkese iyi okumalar...
ALTTAKİ VİDEOLU ANLATIMI İZLERSENİZ KİTAP İNDRİME SORUNLARINIZ KALMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Share this article :

+ yorum + 1 yorum

12 Aralık 2015 14:23

Firmamız 2001 yılından beri sektörde var oluşunun ardından 2002 yılında Lavabo tıkanması; adı ile su tesisatı alanında kurulmuş 2003 yılından bu yana ise son teknoloji tıkanıklık açma robot sistemleri ve kanal görüntüleme cihazları ile kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız profesyonel personeli ve son teknoloji cihazlarla marmara bölgesinin tüm il ve ilçelerine7/24 saat kesintisiz hizmet vermekte olup merkez ofis avrupa bölgesinde Bahçelievler Anadolu yakasında ise Ümraniye olmak üzre 4 ayrı nokta da bayiliğimiz ve ofislerimizle hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı güden My-Tem Kanalizasyon; sektörde yenilikçi ve öncü tutumu ile ön plana çıkmaktadır.

My-Tem Kanalizasyon; dinamik, değişime ayak uyduran, kalite ve teknolojiye önem veren, verimliliği esas alan, müşteri odaklı,üstün teknoloji sermayesinden yararlanan ve gelir getirmeyi hedefleyen, öncülük ve sosyal sorumluluk bilincinde bir firmadır.

Hizmet verdiğimiz bölümler

1-) tuvalet tıkanması gibi sorunlarda tuvalet tıkanıklığı açma

2-) lavabo tıkanması gibi sorunlarda lavabo tıkanıklığı açma

3-) tıkalı pimaş açma gibi sorunlarda pimaş açma işlemi uygulanır.

Bu kavramda; MY-TEM kanalizasyon bünyesinde bulunan lavabo tıkanması müşteri ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede hizmet sunmak ve ürünlerinde çevreyi korumak felsefesiyle kendi kültürünü yaratmaktadır. Kaliteli cihazlar konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren MY-TEM hizmet sonrası servis sürecinde bu kalite anlayışını devam ettirmektedir.

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. e-Babil Kütüphanesi - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger