James Dashner " Labirent: Ölümcül Kaçış 1. Kitap " ePub ebook PDF ekitap indir

EPUB VE DÜZENLENMİŞ HALİ EN KISA ZAMANDA YAYINLANACAKTIR

Thomas bir asansörde uyandığında hatırlayabildiği tek şey ismidir. Ailesini, evini veya oraya nasıl geldiğini anımsamamaktadır. Zihni bomboştur. Asansörün kapıları açıldığında Thomas kendini Kayran isimli, devasa taş duvarlarla çevrili geniş bir alanda ve burada yaşayan çocukların arasında bulur. Tıpkı Thomas gibi Kayranlılar da oraya neden ve nasıl geldiklerini bilmemektedir. Tek bildikleri çevrelerini saran labirente çıkan taş kapıların her sabah açılıp her akşam kapandığı ve her otuz günde bir aralarına yeni bir çocuk katıldığıdır. Kimse Kayran'da kalmak istemese de kurtulmak imkânsız görünmektedir. Yine de Thomas'ın içinde bir his, çıkış yolu bulabileceğini söylemektedir. Ama bunun için zihninin derinlerinde yatan sırları açığa çıkararak labirentin gizemini çözmesi gerekecektir. 
"Açlık Oyunları gibi distopik hikâyeleri sevenler Thomas'la birlikte Kayran'da maceraya sürüklenecekler."
-School Library Journal- 
"Dashner gizemli, kışkırtıcı, yaratıcı ve sürükleyici bir romanla karşımızda." 
-Barnes&Noble- 
"Akıcı anlatımı, akla gelen sayısız soruyu adım adım cevaplaması ve bitmek bilmeyen gerilimiyle Dashner'ın sürükleyici macerası kaçınılmaz sona doğru ilerlerken sizi merak içinde bırakacak." 
-Publishers Weekly- 
"Dashner hikâyeyi ustalıkla kaleme alarak inanılmazı gerçekçi kılmayı başarıyor. Elinizden bırakamayacak ve devamında neler olduğunu öğrenmek için sabırsızlanacaksınız." 
-Kirkus Reviews- 
"Sayfalar boyunca bir tehlikeden diğerine sürüklenirken kitabı elinizden bırakamayacaksınız." 
-Kiss The Book-
(Tanıtım Bülteninden)
YAYIN FOTOĞRAF FORMATINDA - TIPKIÇEKİMDİR, EPUB VE DÜZENLENMİŞ HALİ EN KISA ZAMANDA YAYINLANACAKTIR
Tüm Açıklamaları Dikkatle Okuyunuz, Akıllı Telefon Kullanıcıları En Alttaki Açıklamayı da Dikkatle Okuyun http://bc.vc/PObwN8
Pdf formatında İndirmek İçin "PDF İndir" İkonuna veya Alternatife Tıklayınız.

Akıllı telefon kullananlar (iPhone, Android vs.) yukarıdaki linklere tıkladığınızda reklamı geç yazısı yerine herhangi bir program indirme veya başka bir yönlendirme çıkması durumunda bir kez geri tuşuna basarak ( bir kez geri tuşuna basıldığında gelmezse söz konusu ekran gelene kadar geri yapın) "Reklamı Geç " sayacının bulunduğu sayfaya geri gelebilir ve reklamı geç dedikten sonra çıkan yandex linkinden yayının linkine ulaşabilirsiniz.
  
Share this article :

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. e-Babil Kütüphanesi - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger