Tess Gerritsen " Hasat " ePub ebook PDF ekitap indir

Dizlerini karnına çekip, kollarını kendine dolayarak oturdu. Tuhaf bir titreme sarmıştı vücudunu, uğraşsa da engel olamıyordu. Soğuktan değil, ruhunun ta derinliklerinden gelen sarsılmalarla dişleri takırdıyordu. Gözlerini kapattığında o gece gördükleri canlandı zihninde. Nadiya bir ışık bulutunun üstünde adeta yüzerek güverteyi geçti. Helikopter, kapısı açık onu bekledi. Nadiya eğildi, uzanarak pilota bir şey verdi.Bir kutu.Yakov iyice büzüştü ama titremeleri durmadı. İnleyerek başparmağını ağzına götürdü ve emmeye başladı.

Abby DiMatteo geleceği parlak, başarılı bir hekimdir. Boston Bayside Hastanesi'nin organ nakli ekibine kabul edilince dünyalar onun olur. Ülkenin en seçkin cerrahlarıyla birlikte çalışacaktır artık. Ancak bu mutluluğu, kalp nakli bekleyen on yedi yaşındaki hastası için uygun bir kalp bulunduğu halde, organın başka bir hastaya, hem de nakil listesinde adı daha alt sıralarda olan varlıklı bir kadına tahsis edilmesiyle bozulur. Ortada ciddi bir adaletsizlik vardır ve Abby bu adaletsizliğin üzerine gitmeye kararlıdır. Ancak şahit olduğu bu olay, buzdağının sadece görünen kısmıdır. Genç kadın daha da derinlere daldıkça akıl almaz gerçeklerle karşılaşacak, en yakınındaki insanlar bile onun için büyük bir tehlike kaynağı haline gelecektir. 

YAYIN SAHİBİ TALEBİYLE YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR


Hasat soluğunuzu kesecek. 
-USA Today-

Gerilimin ve korkunun en uç noktalarında dolaşacaksınız.
-Chicago Tribune-
(Tanıtım Bülteninden)
Share this article :

+ yorum + 5 yorum

Adsız
4 Kasım 2014 10:41

Teşekkürler.Biraz uzun oldu.Her tıkladıkça açılan pencerelere bakıp doğru yeri bulmaya çalıştım.Kendiliğinden açılan bir sayfayı ise çok sonra görüp kapattım.Bulmaca gibi bir şey diye düşündüm.

5 Kasım 2014 15:43

Ali cem Ak linklerin hepsini kontrol ettim, sorunsuz çalışıyorlar. Normalde ilk tıklamanızda reklam açılması mümkün ama ikinci tıklamanızda mutlaka indirme linki açılacaktır. sizin durumunuzda nasıl birşey olduğunu anlayamadım. Bildirdiğiniz için teşekkür ederim

4 Haziran 2015 15:45

tess gerritsen diriliş eklermisinn adminn

4 Haziran 2015 15:45

tess gerritsen diriliş eklermisinn adminn

9 Haziran 2015 13:12

@Nuri Akbilek
kitabın şu an için pdf ve epub yok, en kısa zamanda eklenecek

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. e-Babil Kütüphanesi - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger